Gabinet

Mirella Stelmach

Specjalista podolog, technik ortopeda

Właścicielka Gabinetu podologiczno-ortopedycznego z elementami fizjoterapii

Już od  liceum medycznego medycyna była czymś co mnie pociągało, dlatego niezmiernie cieszę się, że mogę Państwa zaprosić do mojego gabinetu podologicznego w Szczecinie. 

Dla wielu osób wydaje się to zadziwiające, jak wiele informacji możemy wyczytać na temat naszego organizmu właśnie ze stóp. To jak się odżywiamy, jak funkcjonujemy, jaką prace wykonujemy, czy jesteśmy aktywni fizycznie. Mój zawód traktuję przede wszystkim jako pasję, dlatego nieustannie pogłębiam moją wiedzę biorąc udział w konferencjach i kongresach podologicznych, ortopedycznych, diabetologicznych, fizjoterapeutycznych, czy innych, które mogą pomóc przy lepszej diagnostyce. W moim gabinecie dzielę się swoją wiedzą z pacjentami tak, by zrozumieli mechanizmy kierujące ich ciałem i wywołujące określone skutki uboczne  Dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz współpracy z diabetologiem, dermatologiem, ortopedą i chirurgiem czy fizjoterapeutą zapewniamy szerokie spektrum usług. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości co dolega jego stopom, może bez obaw zwrócić się do nas z prośbą o wydanie opinii.

Jeśli szukasz podologa w Szczecinie, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia wizyty. Dołożymy wszelkich starań, aby dolegliwości związane z Waszymi nogami przestały Wam doskwierać. 

Wasze nogi są w dobrych rękach

Gabinet podologiczny w Szczecinie

Jestem członkiem:

Polskie Towarzystwo Leczenia Ran - logo
Polskie Towarzystwo Diabetologiczne - logo
Polskie Towarzystwo Podologiczne - Logo
International Federation of Podiatrists - Logo

Godziny otwarcia

  • Pn, śr, pt: 8:00 - 16:00
  • Wt., czw: 12:00 - 20:00
  • Sobota: 9:00 - 12:00
    (dodatkowo płatna po ustaleniu terminu)